Doprovodný program

Přemýšlíte, jak zařídit, aby se Vaší hosté a zaměstnanci výborně bavili? Proto máme připraveno  plno kvalitních čísel. Investujte do zábavného programu a uvidíte že se Vaši hoste budou  královsky bavit.

Při kombinaci mobilního casina a mikromagie jsou možné slevy.

Kouzelnické vystoupení mistra ČR

56b68e3e008fb-3.jpgStrhující kouzelnické vystoupení v podání mistra České republiky, při kterém se diváci mohou těšit na neuvěřitelné iluze a kouzla, které jsou jediného druhu v České republice.

Mikromagie mezi hosty mistra ČR

56b6909001179-mikormagiemezihosty4.jpgProfesionální kouzelník bude procházet v průběhu večera mezi hosty a předvede speciální triky přímo před Vašimi zraky a v těsné blízkosti. Diváci jsou do kouzel zapojeni a mají pocit, že vidí skutečná kouzla.

Brazilský tanec

580a609e3df74-brazislktanec1.jpgBrazilsky tanec Vám zaručí zpestření programu a nezapomenutelný zážitek pro Vás i Vaše hosty. Brazilsky tanec je vhodná pro zpestření plesů, narozeninových oslav, svateb a firemních akcí.

Karikaturista

55dde85a08b45-karikaturista1.jpgJedná se o originální a nezapomenutelný zážitek pro Vaše hosty a o velmi decentní karikatury. Karikaturista je výborná volba, která pobaví Vaše hosty.

Mobilní bar

5405a15e2889a-mobilnbar1.jpgMobilní bar přivezeme až k Vám kamkoliv po celé České republice a naši profesionální barmani budou po celý večer míchat skvělé cocktaily na Vaše přání a ozdobené exotickým ovocem.

Barmanská show

53b311f065a04-barmanskshow1.jpgExcelentní a profesionální SHOW, kdy vám zkušený a profesionální barman, za doprovodu moderní hudby a s vlastními efekty, předvede barmanské triky, při kterých létají vzduchem láhve, skleničky, šejkry, led, brčka a další jiné předměty.

Laserová střelnice

5b7ddce88a2dc-laserovastelnice800.jpgLaserová střelnice je elektronický střelecký simulátor. Zprostředkuje Vám radost ze střelby v bezpečném a pohodlném prostředí. Střelci střílí realistickými zbraněmi na hry promítající se na velkou projekční plochu.

 

Máte zájem o mobilní casino?

Nebo se jen chcete dozvědět více informací?

E-mail a zpráva jsou povinné

Proč si vybrat právě nás?

  • Máme dlouholeté zkušenosti
  • Rozumné ceny
  • Vlastní stoly mobilního casina
  • Neplatíte za zprostředkování
  • Profesionální krupiéři
  • Působnost po celé ČR a SR
  • Prohlédněte si fotky z akcí
  • Doprovodný program

Doporučujeme


Máte dotaz?

(+420) 737 436 865